املاک صنعتی شهر صنعت واقع در بزرگراه فتح یکی از قدیمی ترین و شاخص ترین کانونهای صنعتی غرب تهران با بهره گیری از کارشناسان و مشاورین مجرب و پرتلاش و همچنین سایت اختصاصی و فایلینگ تخصصی در محیطی مجهز، مدرن و آرام در زمینه معاملات املاک صنعتی(خرید-فروش؛رهن-اجاره) کارخانجات، کارگاههای تولیدی بزرگ و کوچک و انواع انبارها با ابعاد و کاربری های گوناگون اقدام به فعالیت نموده و با جدیدترین متدهای بازاریابی در کوتاهترین زمان ممکن کلیه مراحل معاملات ملکی را از مرحله کارشناسی و ارزیابی ملک، بررسی و کارشناسی اسناد و مدارک و مسائل حقوقی، معرفی و بازدید به متقاضیان، هماهنگی لازمه در برگزاری جلسات و مذاکرات و در نهایت تنظیم قراردادرسمی و صدور کد رهگیری مطابق با قوانین و ضوابط و مقررات اتحادیه صنف مشاورین املاک را انجام داده و همواره قانونمندی، شفاف سازی و رضایتمندی متعاملین را سرلوحه کار خود قرارداده است.

از ویژگیهای شهر صنعت ارائه مشاوره تخصصی به کلیه مراجعین اعم از مالکین و متقاضیان میباشد که توسط کارشناسان فنی و حقوقی بصورت رایگان در اختیار مشتریان قرارداده تا متعاملین با آگاهی کامل نسبت به انجام معامله اقدام نمایند. از دیگر خدمات شهر صنعت معرفی ملک متناسب با هر نوع سلیقه و نیاز و بودجه متقاضی است که تحقق این مهم بواسطه در اختیار داشتن بانک بزرگ اطلاعاتی ثبت فایل اختصاصی با بیش از 20000 فایل و همچنین درک صحیح از خواسته متقاضیان میباشد. بدیهی است اهتمام ورزیدن و توجه به این امر باعث دستیابی مشتریان به ملک دلخواه در اسرع وقت میگردد.

از دیگر افتخارات شهر صنعت در راستای سیاست حمایت از تولید و کالای ایرانی و اشتغال زایی که موجب مباهات این مجموعه است، سهمی است که در زنجیره عوامل تولیدی و صنعتی، به عنوان حلقه اتصال و پیوند صنعتگران و کارآفرینان با صاحبان املاک مناسب و مستعد دارد. این نقش ناچیز ولی موثر موجب گردیده تا بسیاری از فعالین اقتصادی به سهولت مکان مناسب و دلخواه خود را یافته و به امر مهم و حیاتی تولید مشغول و با ایجاد فرصت های شغلی چرخ اقتصاد مملکت را به گردش درآورند.

شهر صنعت نه تنها در حوزه صنایع بلکه جهت ارائه خدمات ملکی به صاحبان کالا و بازرگانان فعالیت داشته و با در اختیار داشتن آمار بسیاری از سالن ها و سوله های مناسب، امور انبارداری، نگهداری و پخش انواع کالا در بخشهای بازگانی و خدماتی نیز فعال و ضمن شناسایی املاک مناسب قادر به معرفی و تهیه انواع انبارها با متراژ و مشخصات متنوع مناسب فعالیتهای بازرگانی از جمله انبارهای صنعتی، نگهداری کالا، انبارهای پخش کالا، فروشگاه و نمایشگاه های لوازم خانگی، مبلمان، خودرو و نمایندگی های گوناگون میباشد. بمنظور سهولت دردسترسی متقاضیان به اطلاعات ملکی با مراجعه به سایت اختصاصی شهرصنعت میتوان مشخصات ملک دلخواه را در بیش از یکصد منطقه و شهرک صنعتی انتخاب و با هماهنگی کارشناسان و مشاوران اقدام به انجام معامله نمود. شهر صنعت با امکانات وسیع در کلیه مناطق و شهرکهای صنعتی استان تهران و استانهای همجوار همچون قم-البرز-قزوین-مرکزی و سمنان آماده خدمت رسانی به عموم متقاضیان میباشد.

سایت شهرصنعت با کلکسیون کاملی از انواع کارخانجات،کارگاهها،انبارها، زمینها و اماکن تجاری و اداری در مناطقی همچون جاده قدیم و مخصوص کرج،چهار دانگه، گرمدره، شهرقدس، کرج، شهریار، بهارستان، گلگون، هشتگرد، صفادشت، نظرآباد، اشتهارد، پرند، نصیرآباد، شمس آباد، اتحاد، عباس آباد، خوارزمی، پایتخت، شنزار، ایوانکی، مامونیه، کاوه و دهها منطقه صنعتی پاسخگوی نیاز هموطنان عزیز میباشد.